UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Faktycznie poprzedniego tzw prezesa i jego radę stać było na takie odrealnione pomysły. Niezły duet tam poprzednio rządził. Dobrze że to już historia.
Faktycznie poprzedniego tzw prezesa i jego radę stać było na takie odrealnione pomysły. Niezły duet tam poprzednio rządził. Dobrze że to już historia.