UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to wina tych ktorzy głosuja na zarząd spóldzielni, starzy ludzie mieszkańcy maja gdzies wszystko wiem jak w mojej spóldzielni jest, seniorzy nawet nie wiedzą gdzie sa i co si e dzieje, jakie maja prawa. gdyby nie komuna to nawet nie daliby rady zalatwić mieszkania, a tak prl dawał wszystko na talerzu. Ludzie nadal ciemni, nie wiedza za co placa i dlaczego. Im wszystko jedno kto rządzi, dla nich to bog i nikt nie może sie ważyć zarządowi postawić :)jak na pańszczyźnie 100 lat temu. chłop obrabiał ziemie panu i g uzik za to miał, czasy sie nie zmieniły. frajerzy dalej są.