UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja cały czas czekam na kasę za zniszczenie mi płytek na balkonie. Tak ciężko to naliczyć? Ale kiedy się nie dzwoni do działu technicznego tam wiecznie nikogo nie ma.

cierpliwy do bólu

Anuluj