UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta, reszta to debeściaki, ale Zakrzewo jest jak kosmodrom, ale nie że najwyżej nieba sięga, choć prawdziwe. Jest w mieście jak największe Niemcy w Europie, wszyscy chcieliby taką kasę, ale nie w wydatkach

Hypernovu

Anuluj