UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta, reszta to debeściaki, ale Zakrzewo jest jak kosmodrom, ale nie że najwyżej nieba sięga, choć prawdziwe. Jest w mieście jak największe Niemcy w Europie, wszyscy chcieliby taką kasę, ale nie w wydatkach
Hypernovu