UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

u nas na malborskiej nawet parkingów nie mamy bo obok budowa i syf niemiłosierny wiele miesięcy, budowlańcy wszędzie już stawiają auta i ciężarówki, błoto, syf, smród, hałas, a zarząd nic. Ani parkingu, ani wiaty na mootry i rowery, a powinno byc wszystko. Starzy mieszkańcy ich g..obchodzi, bo i tak niczego nie mają, a i mieszkanie za darmoszke dostali od zamechu. Dla nich ważne, że psy mają gdzie srać łącznie z chodnikiem i gołębie oraz wrony karmia przed klatką schodową, gorzej nie w alternatywach. syf kiła i mogiła, ale