Wybrany wątek opinii

Pamiętam jak poprzedni prezes twierdził, że sami mieszkańcy powinni sobie wybudować parkingi.
(2022.02.01)
Faktycznie poprzedniego tzw prezesa i jego radę stać było na takie odrealnione pomysły. Niezły duet tam poprzednio rządził. Dobrze że to już historia.
(2022.02.01)
Powrót do komentarzy