Wybrany wątek opinii
Pamiętam jak poprzedni prezes twierdził, że sami mieszkańcy powinni sobie wybudować parkingi.
Do moderacji
Odpowiedz
14
0
Faktycznie poprzedniego tzw prezesa i jego radę stać było na takie odrealnione pomysły. Niezły duet tam poprzednio rządził. Dobrze że to już historia.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4