UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ta, reszta to debeściaki, ale Zakrzewo jest jak kosmodrom, ale nie że najwyżej nieba sięga, choć prawdziwe. Jest w mieście jak największe Niemcy w Europie, wszyscy chcieliby taką kasę, ale nie w wydatkach

Hypernovu