87
28.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No nie zgodzę się. Przecież tam jest dobre połączenie komunikacyjne, kilka linii autobusowych. ..
zz3@ww45 (2022.01.28)
Skoro jest taki boom mieszkaniowy i był to teren spółdzielni mieszkaniowej to czy sama nie powinna tam budować? A ta kasa za sprzedaż zasili konto spółdzielni czy spółdzielców?
Mieszkaniec s (2022.01.28)
Pewnie bo na Zawadzie za mało blokowisk ! Miasto Hotelowiec, tetaz pchają bloki byle gdzie, wyglada to okropnie, miasto traci fason, styl i charakter
(2022.01.28)
To tam koło składowsika Toi-toi i Cleanera? Niezły widok i aromaty dla przyszłych mieszkańcow. Ciekawe czy developer to przewidzial i cos zrobi z tematem? No i czy miasto wydając zgodę na budynki mieszkalne w takim miejscu jest tego świadome czy udaje ćwierćinteligenta.
Pato-developer (2022.01.28)
A bardzo dobrze - ja chętnie kupię w tym miejscu mieszkanie :)cieszę się
Hankka (2022.01.28)
Budować póki można
3 światowa (2022.01.28)

info

10  
  5
@RobertKoliński - Oj Robert Robert. ..
(2022.01.28)
@Hankka - Też się cieszę. Mieszkanie w tym miejscu przyprawi Panią o ból głowy z depresją włącznie. Co kto lubi.
(2022.01.28)
@Pato-developer - Jedź na szadułki to poczujesz co to jest smród.
Takie buty (2022.01.28)
@Hankka - Haha słaba agitacja, strasznie dlugo czekales na spelnienie marzenia -:)ale słodkiego, milego życia tylko nastepnym razem wymysl cos bardziej przekonującego
(2022.01.28)