A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No nie zgodzę się. Przecież tam jest dobre połączenie komunikacyjne, kilka linii autobusowych. ..
Skoro jest taki boom mieszkaniowy i był to teren spółdzielni mieszkaniowej to czy sama nie powinna tam budować? A ta kasa za sprzedaż zasili konto spółdzielni czy spółdzielców?
Pewnie bo na Zawadzie za mało blokowisk ! Miasto Hotelowiec, tetaz pchają bloki byle gdzie, wyglada to okropnie, miasto traci fason, styl i charakter
To tam koło składowsika Toi-toi i Cleanera? Niezły widok i aromaty dla przyszłych mieszkańcow. Ciekawe czy developer to przewidzial i cos zrobi z tematem? No i czy miasto wydając zgodę na budynki mieszkalne w takim miejscu jest tego świadome czy udaje ćwierćinteligenta.
A bardzo dobrze - ja chętnie kupię w tym miejscu mieszkanie :)cieszę się
@Hankka - Też się cieszę. Mieszkanie w tym miejscu przyprawi Panią o ból głowy z depresją włącznie. Co kto lubi.
@Pato-developer - Jedź na szadułki to poczujesz co to jest smród.
@Hankka - Haha słaba agitacja, strasznie dlugo czekales na spelnienie marzenia -:)ale słodkiego, milego życia tylko nastepnym razem wymysl cos bardziej przekonującego