A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czyli kosztem tego skrawka zieleni, który służy mieszkańcom powstanie kolejne blokowisko. Jak zwykle, wszystko załatwione po cichu, tak zwaną "WuZetką", bez konsultacji z mieszkańcami. Niestety, schemat powielany już we wszystkich miastach w Polsce. Przewidując kolejne kroki - drzewa się wytnie, deweloper zrobi nasadzenia zastępcze np. karłowate jarzębinki w donicach, które po roku uschną (ale w statystykach będzie, że posadził). Jak tak dalej pójdzie, to cofniemy się urbanistycznie o jakieś 200 lat a drzewa będziemy oglądać od święta daleko od miasta.
gdy powstanie nasz nowy Kanał Sueski czyli przekop, promem że Szczecina, którego osobiście stempkę przybił pan premier Morawiecki, przypłyną miliony ludzi aby zamieszkać w Elblągu czyli nowym Hamburgu, to dobrze, że mieszkania dla nich są budowane, zapewne z dofinansowaniem pałacu 500 plus,
Betonowe lasy
Koliński, kazać to powinna tobie mama żebyś wziął się za prawdziwą pracę
W ELBLĄGU powstają nowe osiedla a komunikacja tramwajowa stoi w miejscu. Gdzie nowe trasy tramwajowe. Potem płacz że starty.
@Jasiu - Bzdury wypisujesz, bezpośrednio dojedziesz do ogrodów, dworca, cmentarzy na Agrykola i Dębicy, rynku, parku dolinka, szpitala wojewódzkiego, działek na okreznej, rubna, modrzewiny, zatorza, mało wam malkontenci? Napisz jeszcze, że za mały autobus bo się dusisz w tym ścisku jak jedziesz w 5 osob łącznie z kierowcą
Lepiej nie rozwijać tematu beznadziejnej komunikacji, skupmy się na nowej wizualizacji miasta-:(
@alt - Fakt, zieleni nigdy za dużo ale to było już raczej chlejowisko.
@zz3@ww45 - I linia tramwajowa w planach(z przedłużeniem na plażę do suchacza i kadyn)