UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Hankka - Też się cieszę. Mieszkanie w tym miejscu przyprawi Panią o ból głowy z depresją włącznie. Co kto lubi.
@Hankka - Też się cieszę. Mieszkanie w tym miejscu przyprawi Panią o ból głowy z depresją włącznie. Co kto lubi.