Wybrany wątek opinii

No nie zgodzę się. Przecież tam jest dobre połączenie komunikacyjne, kilka linii autobusowych. ..
zz3@ww45 (2022.01.28)
@zz3@ww45 - I linia tramwajowa w planach(z przedłużeniem na plażę do suchacza i kadyn)
(2022.01.28)
Powrót do komentarzy