Wybrany wątek opinii
No nie zgodzę się. Przecież tam jest dobre połączenie komunikacyjne, kilka linii autobusowych. ..
Do moderacji
Odpowiedz
9
13
@zz3@ww45 - I linia tramwajowa w planach(z przedłużeniem na plażę do suchacza i kadyn)
Do moderacji
Odpowiedz
6
3