Wybrany wątek opinii

To tam koło składowsika Toi-toi i Cleanera? Niezły widok i aromaty dla przyszłych mieszkańcow. Ciekawe czy developer to przewidzial i cos zrobi z tematem? No i czy miasto wydając zgodę na budynki mieszkalne w takim miejscu jest tego świadome czy udaje ćwierćinteligenta.
Pato-developer (2022.01.28)
@Pato-developer - Jedź na szadułki to poczujesz co to jest smród.
Takie buty (2022.01.28)
@Takie buty - To, że inni mają gorzej zamieniasz w zaletę ? Bardzo mądrze. .. Tu nie dość że browar, to cleaner i jeszcze blisko wysypisko. .. Mnie nie tyle by przerażał cleaner, chociaż widok na pewno nie jest fajny (bo zapewne wytną wszystkie drzewa)co wysypisko śmieci w pobliżu. ..
mieszkaniec Czechowa... (2022.01.28)
@Takie buty - A co to ma do rzeczy? Smród to smród. Moze ludzie mają sie cieszyć, że mieszkają w nieco mniejszym smrodzie, jakby to byla jakaś łaska?
Pato-developer (2022.01.28)
@mieszkaniec Czechowa... - Latami mieszkam w pobliżu i od wysypiska nic nie czuć.
radamistrz1 (2022.01.28)
@radamistrz1 - Nie wiem jak to jest, może mam zbyt wrażliwy nos, a może po prostu się Pan/Pani do tego zapachu przyzwyczaiła ? Mi osobiście ta część miasta nie odpowiadała nigdy bo kiedyś było czuć browar, a obecnie wysypisko. .. Teraz mieszkam poza miastem, jest cisza i spokój, ale są też minusy jak chociażby dojazd.
mieszkaniec_Czechowa... (2022.01.28)
Powrót do komentarzy