UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No nie zgodzę się. Przecież tam jest dobre połączenie komunikacyjne, kilka linii autobusowych. ..
zz3@ww45
No nie zgodzę się. Przecież tam jest dobre połączenie komunikacyjne, kilka linii autobusowych. ..
zz3@ww45