UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Hankka - Haha słaba agitacja, strasznie dlugo czekales na spelnienie marzenia -:)ale słodkiego, milego życia tylko nastepnym razem wymysl cos bardziej przekonującego


Anuluj