Wybrany wątek opinii

Pewnie bo na Zawadzie za mało blokowisk ! Miasto Hotelowiec, tetaz pchają bloki byle gdzie, wyglada to okropnie, miasto traci fason, styl i charakter
(2022.01.28)
bo to już wioska jest. .. .
(2022.01.28)
Powrót do komentarzy