Wybrany wątek opinii
Pewnie bo na Zawadzie za mało blokowisk ! Miasto Hotelowiec, tetaz pchają bloki byle gdzie, wyglada to okropnie, miasto traci fason, styl i charakter
Do moderacji
Odpowiedz
17
5
bo to już wioska jest. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
6
1