UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro jest taki boom mieszkaniowy i był to teren spółdzielni mieszkaniowej to czy sama nie powinna tam budować? A ta kasa za sprzedaż zasili konto spółdzielni czy spółdzielców?

Mieszkaniec s

Anuluj