UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie bo na Zawadzie za mało blokowisk ! Miasto Hotelowiec, tetaz pchają bloki byle gdzie, wyglada to okropnie, miasto traci fason, styl i charakter


Anuluj