UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie bo na Zawadzie za mało blokowisk ! Miasto Hotelowiec, tetaz pchają bloki byle gdzie, wyglada to okropnie, miasto traci fason, styl i charakter
Pewnie bo na Zawadzie za mało blokowisk ! Miasto Hotelowiec, tetaz pchają bloki byle gdzie, wyglada to okropnie, miasto traci fason, styl i charakter