Wybrany wątek opinii

A bardzo dobrze - ja chętnie kupię w tym miejscu mieszkanie :)cieszę się
Hankka (2022.01.28)
@Hankka - Też się cieszę. Mieszkanie w tym miejscu przyprawi Panią o ból głowy z depresją włącznie. Co kto lubi.
(2022.01.28)
@Hankka - Haha słaba agitacja, strasznie dlugo czekales na spelnienie marzenia -:)ale słodkiego, milego życia tylko nastepnym razem wymysl cos bardziej przekonującego
(2022.01.28)
Za wszy chyba
(2022.01.30)
Powrót do komentarzy