Wybrany wątek opinii
A bardzo dobrze - ja chętnie kupię w tym miejscu mieszkanie :)cieszę się
Do moderacji
Odpowiedz
12
12
@Hankka - Też się cieszę. Mieszkanie w tym miejscu przyprawi Panią o ból głowy z depresją włącznie. Co kto lubi.
Do moderacji
Odpowiedz
15
6
@Hankka - Haha słaba agitacja, strasznie dlugo czekales na spelnienie marzenia -:)ale słodkiego, milego życia tylko nastepnym razem wymysl cos bardziej przekonującego
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
Za wszy chyba
Do moderacji
Odpowiedz
2
0