UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To tam koło składowsika Toi-toi i Cleanera? Niezły widok i aromaty dla przyszłych mieszkańcow. Ciekawe czy developer to przewidzial i cos zrobi z tematem? No i czy miasto wydając zgodę na budynki mieszkalne w takim miejscu jest tego świadome czy udaje ćwierćinteligenta.
Pato-developer