A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mały sondaż Pis dobrze rządzi łapka w górę źle łapka w dół.
@dla wszystkich - Czy przewidziana jest możliwość reasumpcji ? :)
Pudrowanie trupa, 2+1 chociażby zrobili bo ruch jest duży, a tak kasa wywalona w błoto i to dosłownie!
@Do anonimowego osioła - Gdzie tam jest napisane że FOTO chciałby ? pis zachowuje się jak uciążliwy sąsiad a za rażące łamanie praw innych lokatorów może grozić nawet eksmisja. Może gdyby wspólnota pogroziła palcem Polacy w końcu użyli by taczek
Czy ktoś jeszcze pamięta po co powstała UE? Nigdy więcej wojny. Takie było założenie. Współpraca gospodarcza zamiast wojny. A co robią Niemcy ? Dogadują się z Putinem i ograniczają rozwój gospodarczy innych krajów, jednocześnie czerpiąc korzyści z UE. Nikt nas z Unii nie wygoni, to bajka dl naiwnych.
Jak zwykle pomorskie coś robi a Warmia kwiczy. Najgorszy odcinek to ten pod Elblagiem a remont będzie od Mborka szedł.
Tylko w takim kraju jak Polska, w XXI wieku robi się 10km oodcinek drogi w 2 lata i to jeszcze nie w standardzie S.
I jak w tym kraju ma być kiedykolwiek dobrze?
Pozdrawiam zmotoryzowanych.
@Anonimek1 - Być może działa tu świadomość że województwo warmińsko mazurskie długo w takim kształcie nie pozostanie. Tak jak kiedyś 49 wojewodztw, ten podział kraju też zostanie zmieniony. Stąd dążność do nachapania wszystkiego dla Olsztyna co się da bo potem takiej okazji może już nie być.
jakaś jedna MASAKRA. Po co ten remont??? Szkoda kasy na takie łatanie. .. ..
Z tej drogi należy zrobić ekspresówkę dwu pasmową, tak jak jest między Elblągiem z Braniewem.
@TeofilSkorupa - Co ty gościu BIERZESZ? To Ci mózg wyżarło.