UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ktoś jeszcze pamięta po co powstała UE? Nigdy więcej wojny. Takie było założenie. Współpraca gospodarcza zamiast wojny. A co robią Niemcy ? Dogadują się z Putinem i ograniczają rozwój gospodarczy innych krajów, jednocześnie czerpiąc korzyści z UE. Nikt nas z Unii nie wygoni, to bajka dl naiwnych.

Totylkoja

Anuluj