UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ktoś jeszcze pamięta po co powstała UE? Nigdy więcej wojny. Takie było założenie. Współpraca gospodarcza zamiast wojny. A co robią Niemcy ? Dogadują się z Putinem i ograniczają rozwój gospodarczy innych krajów, jednocześnie czerpiąc korzyści z UE. Nikt nas z Unii nie wygoni, to bajka dl naiwnych.
Totylkoja