UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zwykle pomorskie coś robi a Warmia kwiczy. Najgorszy odcinek to ten pod Elblagiem a remont będzie od Mborka szedł.

Paranoja

Anuluj