UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zwykle pomorskie coś robi a Warmia kwiczy. Najgorszy odcinek to ten pod Elblagiem a remont będzie od Mborka szedł.
Paranoja
Jak zwykle pomorskie coś robi a Warmia kwiczy. Najgorszy odcinek to ten pod Elblagiem a remont będzie od Mborka szedł.
Paranoja