Wybrany wątek opinii

Powiedzcie mi co ta przebudowa ta ? Przecież ten odcinek koło Królewa Malborskiego (a raczej lotniska wojskowego Krasnołęka)nic nie dał. Bedą jedynie korki podczas przebudowy, a droga dalej jak wąska była tak będzie. Najgorszy odcinek to ten z zakrętami od Elbląga do Szop, tutaj jest najwięcej wypadków, a ze względu na natężenie ruchu ta droga jest poprostu za wąska. ..
Anonimek1 (2022.01.13)
@Anonimek1 - Nie mówiąc już o tym, że inwestycja jest na terenie województwa pomorskiego, władze województwa warmińsko-mazurskiego pomijają nasz region w inwestycjach, bo modernizują wszystko obok Olsztyna. .. Proszę się przejechać i zobaczyć jak wygląda obwodnica Olsztyna, droga na Ełk oraz innego drogi w okolicy.
Anonimek1 (2022.01.13)
@Anonimek1 - Być może działa tu świadomość że województwo warmińsko mazurskie długo w takim kształcie nie pozostanie. Tak jak kiedyś 49 wojewodztw, ten podział kraju też zostanie zmieniony. Stąd dążność do nachapania wszystkiego dla Olsztyna co się da bo potem takiej okazji może już nie być.
??? (2022.01.13)
Powrót do komentarzy