46
13.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie chcialbym zeby nas wykopali. .. ale jak wiekszosci nie bedzie po drodze z nami to albo nas wykopią albo sie dogadaja i stworza cos nowego. Tak juz jest z sojuszami.
HvK (2022.01.13)
@TeofilSkorupa - Teofil, a od kiedy to macie z Lucyną wspólne IP ?
(2022.01.13)
@Totylkoja - Nigdy wiecej wojny to bylo haslo z PRL gloszone przez naszego wschodniego wiekszego "brata".
(2022.01.13)
Europejska Wspólnota Węgla i Stali- proszę się zapoznać Od tego wszystko się zaczęło. Nigdy więcej wojny gospodarczej.
Totylkoja (2022.01.13)
Polski ład to powtórka z rozrywki
8* (2022.01.13)
@TeofilSkorupa - Tak, tak Teofilku. pod wzgledem inwesrycji PIS jest super. jestesmy na przedostatnim miejscu w unii. tylko grecja gorzej wypada.
(2022.01.13)
@8* - Troll. Nowy zawód. Widać PO wynajmuje już nawet grafików komputerowych
Totylkoja (2022.01.13)
@TeofilSkorupa - Rozumiem ze to taki żarcik jest, albo autor komentarza odkleił sie od rzeczywistości.
Kierownica (2022.01.13)
Jedni zaczynają z jednej strony drudzy z drugiej żeby tylko się nie mineli.
anty pis (2022.01.13)

info

4  
  0
Przestańcie gadać z teofilem skorupą i kolińskim = to ten sam troll :P
(2022.01.13)