Wybrany wątek opinii

Czy ktoś jeszcze pamięta po co powstała UE? Nigdy więcej wojny. Takie było założenie. Współpraca gospodarcza zamiast wojny. A co robią Niemcy ? Dogadują się z Putinem i ograniczają rozwój gospodarczy innych krajów, jednocześnie czerpiąc korzyści z UE. Nikt nas z Unii nie wygoni, to bajka dl naiwnych.
Totylkoja (2022.01.13)
@Totylkoja - Nigdy wiecej wojny to bylo haslo z PRL gloszone przez naszego wschodniego wiekszego "brata".
(2022.01.13)
Europejska Wspólnota Węgla i Stali- proszę się zapoznać Od tego wszystko się zaczęło. Nigdy więcej wojny gospodarczej.
Totylkoja (2022.01.13)
Powrót do komentarzy