Wybrany wątek opinii
Nigdy w całej historii Polski nie budowało się tyle dróg i autostrad co za rządów Prawa i Sprawiedliwośći. Dzięki nowemu polskiemu ładowi ta dynamika i tak już ogromna jeszcze wzrośnie. Brawo.
Do moderacji
Odpowiedz
27
102
@TeofilSkorupa - Co ty gościu BIERZESZ? To Ci mózg wyżarło.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@TeofilSkorupa - Teofil, a od kiedy to macie z Lucyną wspólne IP ?
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@TeofilSkorupa - Tak, tak Teofilku. pod wzgledem inwesrycji PIS jest super. jestesmy na przedostatnim miejscu w unii. tylko grecja gorzej wypada.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
@TeofilSkorupa - Rozumiem ze to taki żarcik jest, albo autor komentarza odkleił sie od rzeczywistości.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@TeofilSkorupa - Realizuje się po prostu plan, już 10 lat temu było wiadomo jakie ekspresówki i autostrady zostaną oddane w kolejnych latach.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@TeofilSkorupa - Pieprzony pisior!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0