Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
23
29
@Foto - Chciałbyś aby nas wykopali i rudy szatniarz znowu doszedł do władzy. Jeżdżą srają na nasz kraj do Brukseli a Wy lemingi się cieszycie. Do swojego gniazda się nie sra. Niszczą nas szmalcowniki. Judasze !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
24
51
@Do anonimowego osioła - Gdzie tam jest napisane że FOTO chciałby ? pis zachowuje się jak uciążliwy sąsiad a za rażące łamanie praw innych lokatorów może grozić nawet eksmisja. Może gdyby wspólnota pogroziła palcem Polacy w końcu użyli by taczek
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
Nie chcialbym zeby nas wykopali. .. ale jak wiekszosci nie bedzie po drodze z nami to albo nas wykopią albo sie dogadaja i stworza cos nowego. Tak juz jest z sojuszami.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Wolę rudego niż knypka z kotem. Sam jesteś szmalcownik anonimie. A sra we własnym gnieździe PiS, bo takiego g. już dawno nie było jak teraz.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Art :) - Bos naprawdę głupi albo chory z nienawiści. PO to pewna bieda. Już to przerabialiśmy. Ci przynajmniej coś robią. Kwota wolna do 30.000,00 zł, a za Tuska pieniędzy nie ma i nie będzie. Nie daj Boże rządów rudego czyli niemców i ruskich
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Mądre słowa!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0