UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy ktoś jeszcze pamięta po co powstała UE? Nigdy więcej wojny. Takie było założenie. Współpraca gospodarcza zamiast wojny. A co robią Niemcy ? Dogadują się z Putinem i ograniczają rozwój gospodarczy innych krajów, jednocześnie czerpiąc korzyści z UE. Nikt nas z Unii nie wygoni, to bajka dl naiwnych.

Totylkoja