UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jakaś jedna MASAKRA. Po co ten remont??? Szkoda kasy na takie łatanie. .. .. Z tej drogi należy zrobić ekspresówkę dwu pasmową, tak jak jest między Elblągiem z Braniewem.
Pigwa
jakaś jedna MASAKRA. Po co ten remont??? Szkoda kasy na takie łatanie. .. .. Z tej drogi należy zrobić ekspresówkę dwu pasmową, tak jak jest między Elblągiem z Braniewem.
Pigwa