UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jakaś jedna MASAKRA. Po co ten remont??? Szkoda kasy na takie łatanie. .. .. Z tej drogi należy zrobić ekspresówkę dwu pasmową, tak jak jest między Elblągiem z Braniewem.

Pigwa

Anuluj