UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko w takim kraju jak Polska, w XXI wieku robi się 10km oodcinek drogi w 2 lata i to jeszcze nie w standardzie S. I jak w tym kraju ma być kiedykolwiek dobrze? Pozdrawiam zmotoryzowanych.
Tylko w takim kraju jak Polska, w XXI wieku robi się 10km oodcinek drogi w 2 lata i to jeszcze nie w standardzie S. I jak w tym kraju ma być kiedykolwiek dobrze? Pozdrawiam zmotoryzowanych.