Wybrany wątek opinii
Mały sondaż Pis dobrze rządzi łapka w górę źle łapka w dół.
Do moderacji
Odpowiedz
23
61
@dla wszystkich - Czy przewidziana jest możliwość reasumpcji ? :)
Do moderacji
Odpowiedz
16
1
@Ewellina - No właśnie. Zacięła mi się myszka i zaznaczyłem łapkę w gorę
Do moderacji
Odpowiedz
2
0