Wybrany wątek opinii

Mały sondaż Pis dobrze rządzi łapka w górę źle łapka w dół.
dla wszystkich (2022.01.13)
@dla wszystkich - Czy przewidziana jest możliwość reasumpcji ? :)
Ewellina (2022.01.13)
@Ewellina - No właśnie. Zacięła mi się myszka i zaznaczyłem łapkę w gorę
Bystry młot (2022.01.13)
Powrót do komentarzy