68
01.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Smutny obraz miasta - A przed tym Twoim pobytem w UK to jak tu było ? Lepiej ? Ja, nie sądzę. A po zawartości wózków w dyskontach to myślę, że teraz jest znacznie lepiej. Owszem, czekaja nas duże podwyżki, trąbi się o tym i nakręca atmosfere od miesięcy, ale na razie nie jest jeszcze tak żle. Ludzie są przybici, ale głównie tym co ma związek z pandemią. Wielu już pożegnało bliskich, inni chorowali lub chorują, jest w ludziach strach, który potęgują media. Jest zła sytuacja międzynarodowa, mówi się o tym w kółko. I co dalej jesteś zdziwiony ? Stare Miasto zawsze swieciło pustkami, skoro jesteś z Elblaga powinieneś to kumać i wiedzieć też dlaczego.
(2022.01.01)
@ niewiedzacy gdzie podpisać. Ok 96 roku (dopóki ruskie brali na potęgę )w kris-Mar zarabiano 6-8 minimalnych wynagrodzeń. W 2004 i Wójcika 4-5 x min. Było dużo łatwiej żyć. "Stolarz"nie martwił się o pieniądze. A teraz chłopaki dostają 3tyś 10go, zrobią opłaty i 12 znowu na debecie. Co to za życie ? Gdzie wakacje ?
Tak było . Pamietam (2022.01.01)
@RobertKoliński - Rząd podwyższa stopy procentowe, a ty weź się do pracy, bo na trawę ci nie starczy, hehe.
(2022.01.01)
@Yhjnn - Brawo jolopy pasożyty powinni pracować, . Rząd rozleniwia rozdawaniem. Ale już niedługo to potrwa. Ja sobie poradzę, ale człek na etaciku będzie żarł trawę.
(2022.01.01)
@Smutny obraz miasta - Teraz są cichodajki a potem rząd daje im 10000 zł. Niektóre z nich czerpią korzyści z macierzyństwa. Znam takie. Robią dzieci i dostatnio żyją. Po co się uczyć, fakt w Elblągu ludzie nie uśmiechają się. Mordy wykrzywione w bezmyślnym grymasie, jak tu dokopać sąsiadowi wciąż debatują. Straszne towarzystwo.
(2022.01.01)
"w rozmowie w tvn24"- moglibyście sobie darować takie cytaty, w społeczeństwie gdzie jest "skłócone"o tvp i tvn - zamiast podsycać takimi przypisami, mogliście podać inne źródło. Warto dążyć do jedności w społeczeństwie, a nie pogłębiać spory polityczne i medialne. Dalej przez to nie czytałem artykułu. A wszystkim czytelnikom życzę najlepszego w Nowym Roku, przeżycia go "z chłodną głową", a pieniądze to nie wszystko, po kryzysie zawsze przychodzi rozwój gospodarczy - i tego wam życzę.
Tomasz85 (2022.01.01)
ŻENADA od 1 stycznia propaganda
(2022.01.01)

info

6  
  2
Moja pensja nie stoi w miejscu, "dodatek na święta", też był wyższy niż w roku 2020,jeśli pracuje się u Leszka Biznesu który, zarabia miliony, a ludziom ucina "kasę"bo kryzys - a ludzie się na to godzą i go dorabiają to ich prywatna sprawa.
(2022.01.01)
@Smutny obraz miasta - taka bryndza panie, że na samochód z salonu trzeba czekać nawet dwa miesiące, mieszkania powykupywane zanim blok zbudują a budują sporo, faktycznie biedni ludzie, ciężkie czasy, te wózki pełne z żoną targaliśmy co dwa dni, z biedy to wszystko
Slavek (2022.01.01)
@Tak było . Pamietam - No to dla czego Ci sami ludzie nadal pracują za niższe pensje?? Mimo, że właściciele Kris Mar i Wójcik Meble się bogacą - drogie auta, drogie inwestycje w inne branże np. hotele, resteuracje, bardzo duże zwroty podatku ze specjalnej strefy ekonomicznej, duże wydatki na marketing, bardzo duże wydatki na zabawy w sporcie motorowym - motocyklowe wyścigi, tor renault w niemczech - a pracownikom którzy za życia Pani Wójcik mieli dość dobre płace na rynku lokalnym, teraz zabiera się każdą złotówkę z premii, wynagrodzenie osculuje w okolicach najniższej - są pojedyńcze wyjątki na pokaz i po znajomości np. nie jaki Pan Dawid M. Dla czego pracownicy (jako społeczność)się na to godzą?? Skoro się na to godzą to im to odpowiada, mi nie odpowiadało i już tam nie pracuję i nie narzekam na pracę i pensję.
(2022.01.01)