Wybrany wątek opinii
współczuję biedakom umysłowym, którzy wierzą, w propoctwa Glapinskiego, ten człowiek paple co mu ślina na język przyniesie, inflacja 7,3 procent jest nierealna, rozdawanie kasy tak się zawsze kończyło, z bieda nie walczy się rozdając biedakom kasę to ich tylko bardziej rozleniwia, trz na tworzyć im możliwości kształcenia, zmiany mentalu itd, teraz za te pieniądze biedaki kupują stare niemieckie graty a potem płaczą, że nie ma kasy na naprawy, paliwo, ubezpieczenie,
Do moderacji
Odpowiedz
38
17
Do moderacji
Odpowiedz
10
17
@Yhjnn - Brawo jolopy pasożyty powinni pracować, . Rząd rozleniwia rozdawaniem. Ale już niedługo to potrwa. Ja sobie poradzę, ale człek na etaciku będzie żarł trawę.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@RobertKoliński - Przestań ujadacie weź się do roboty oddaj zasiłki
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Los bywa przekorny. Oby ciebie nie spotkało to samo co wrożysz innym. Bez szacunku.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0