Wybrany wątek opinii

współczuję biedakom umysłowym, którzy wierzą, w propoctwa Glapinskiego, ten człowiek paple co mu ślina na język przyniesie, inflacja 7,3 procent jest nierealna, rozdawanie kasy tak się zawsze kończyło, z bieda nie walczy się rozdając biedakom kasę to ich tylko bardziej rozleniwia, trz na tworzyć im możliwości kształcenia, zmiany mentalu itd, teraz za te pieniądze biedaki kupują stare niemieckie graty a potem płaczą, że nie ma kasy na naprawy, paliwo, ubezpieczenie,
Yhjnn (2022.01.01)
@Yhjnn - Zwracam uwagę niedoinformowanym, że rozdawnictwo kasy w Polsce ma miejsce w kierunku bynajmniej nie biednych i wsparcia takiego potrzebujących, ale głównie do kiermany pazernych burżujów i chytrych bab z Radomia na samozatrudnieniu, którzy takiego wsparcia zupełnie nie potrzebowali, czego najlepszym dowodem jest przeżarcie przez tę klasę uprzywilejowanych burzujów i POsiadaczy ponad 212 mld złotych z Tarczy Antykryzysowej i dalsze, aktualne pasożytowanie na publicznym groszu. Pasożytowanie, które dziś kończy się kolosalnymi sumami wydawanymi przez burżuazję na inwestycje w nieruchomości i luksusowe auta, co zresztą powoduje np. kolejny wzrost cen i pompowanie banieczki na rynku nieruchomości:)I ci ludzi śmią w dodatku pluć jeszcze publicznie na socjalizm - wstydu trzeba nie mieć i nijakiej ambicji!:)#SocRev, #TaxTheRich 🚩
RobertKoliński (2022.01.01)
@Yhjnn - Brawo jolopy pasożyty powinni pracować, . Rząd rozleniwia rozdawaniem. Ale już niedługo to potrwa. Ja sobie poradzę, ale człek na etaciku będzie żarł trawę.
(2022.01.01)
@RobertKoliński - Przestań ujadacie weź się do roboty oddaj zasiłki
Niszczlewactwo (2022.01.01)
Los bywa przekorny. Oby ciebie nie spotkało to samo co wrożysz innym. Bez szacunku.
Qwe (2022.01.02)
Powrót do komentarzy