UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Yhjnn - Brawo jolopy pasożyty powinni pracować, . Rząd rozleniwia rozdawaniem. Ale już niedługo to potrwa. Ja sobie poradzę, ale człek na etaciku będzie żarł trawę.
@Yhjnn - Brawo jolopy pasożyty powinni pracować, . Rząd rozleniwia rozdawaniem. Ale już niedługo to potrwa. Ja sobie poradzę, ale człek na etaciku będzie żarł trawę.