UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Yhjnn - Brawo jolopy pasożyty powinni pracować, . Rząd rozleniwia rozdawaniem. Ale już niedługo to potrwa. Ja sobie poradzę, ale człek na etaciku będzie żarł trawę.


Anuluj