Wybrany wątek opinii

"w rozmowie w tvn24"- moglibyście sobie darować takie cytaty, w społeczeństwie gdzie jest "skłócone"o tvp i tvn - zamiast podsycać takimi przypisami, mogliście podać inne źródło. Warto dążyć do jedności w społeczeństwie, a nie pogłębiać spory polityczne i medialne. Dalej przez to nie czytałem artykułu. A wszystkim czytelnikom życzę najlepszego w Nowym Roku, przeżycia go "z chłodną głową", a pieniądze to nie wszystko, po kryzysie zawsze przychodzi rozwój gospodarczy - i tego wam życzę.
Tomasz85 (2022.01.01)
@Tomasz85 - Dokładnie biorą cytaty ekonomistów z wiadome stacji i myślą że oni wiedzą najwięcej. Potem zmieniasz kanał i kolejny ekonomista pod retorykę danej stacji. Podwyżki były, sa i będą. Na całym świecie panują wysoka inflacja i żeby spiąć budżet niestety dotyka to nas. I to też od nas zależy. Krzyczycie o podwyzkach i inflacji a kupujecie jeszcze więcej niż przed pandemia. Po dwóch latach wracam do Elbląga odwiedzić rodzinę, odwiedzam CH ogrody godz 11 środek tygodnia a tu. .. .Ludzi tłumy, zakupy pełną parą, świat, wózki napchane. Zacznijcie od siebie maruderzy, ograniczając własną konsumpcję, 10 para spodni czy trzeci ekspres naprawdę nie jest potrzebny.
(2022.01.01)
Święte słowa. Mnie jakoś te podwyżki zbytnio nie obchodzą, bo mimo że nie zarabiam dużo, to udało mi się ograniczyć swoje potrzeby, które i tak nie były szczególnie wielkie. Od paru lat zamiast kupować kolejne ubranie tylko dlatego, bo jest ładne i tanie, kupuję lepszą, zdrową żywność. Zdecydowanie czuję się dzięki temu lepiej i jestem bardziej szczęśliwa niż mając tę 10 parę spodni; )Polecam gorąco zmianę konsumpcyjnego stylu życia na zdrowy, bo to coś wspaniałego czuć się tak dobrze. Przy okazji dajemy zarabiać Polakom, kupując zdrową żywność, a nie każemy pracować Chińczykom w warunkach urągających godności człowieka.
Wszystkiego dobrego! (2022.01.01)
Powrót do komentarzy