Wybrany wątek opinii
"w rozmowie w tvn24"- moglibyście sobie darować takie cytaty, w społeczeństwie gdzie jest "skłócone"o tvp i tvn - zamiast podsycać takimi przypisami, mogliście podać inne źródło. Warto dążyć do jedności w społeczeństwie, a nie pogłębiać spory polityczne i medialne. Dalej przez to nie czytałem artykułu. A wszystkim czytelnikom życzę najlepszego w Nowym Roku, przeżycia go "z chłodną głową", a pieniądze to nie wszystko, po kryzysie zawsze przychodzi rozwój gospodarczy - i tego wam życzę.
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
@Tomasz85 - Dokładnie biorą cytaty ekonomistów z wiadome stacji i myślą że oni wiedzą najwięcej. Potem zmieniasz kanał i kolejny ekonomista pod retorykę danej stacji. Podwyżki były, sa i będą. Na całym świecie panują wysoka inflacja i żeby spiąć budżet niestety dotyka to nas. I to też od nas zależy. Krzyczycie o podwyzkach i inflacji a kupujecie jeszcze więcej niż przed pandemia. Po dwóch latach wracam do Elbląga odwiedzić rodzinę, odwiedzam CH ogrody godz 11 środek tygodnia a tu. .. .Ludzi tłumy, zakupy pełną parą, świat, wózki napchane. Zacznijcie od siebie maruderzy, ograniczając własną konsumpcję, 10 para spodni czy trzeci ekspres naprawdę nie jest potrzebny.
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
Święte słowa. Mnie jakoś te podwyżki zbytnio nie obchodzą, bo mimo że nie zarabiam dużo, to udało mi się ograniczyć swoje potrzeby, które i tak nie były szczególnie wielkie. Od paru lat zamiast kupować kolejne ubranie tylko dlatego, bo jest ładne i tanie, kupuję lepszą, zdrową żywność. Zdecydowanie czuję się dzięki temu lepiej i jestem bardziej szczęśliwa niż mając tę 10 parę spodni; )Polecam gorąco zmianę konsumpcyjnego stylu życia na zdrowy, bo to coś wspaniałego czuć się tak dobrze. Przy okazji dajemy zarabiać Polakom, kupując zdrową żywność, a nie każemy pracować Chińczykom w warunkach urągających godności człowieka.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3