Wybrany wątek opinii
To od dziś te podwyżki? Masakra wszystko w gore prąd, gaz, czynsz, żywność a pensja awruk stoi w miejscu jak tu żyć?
Do moderacji
Odpowiedz
27
16
To wszystko wina SiP
Do moderacji
Odpowiedz
12
15
jak tu źyc-wyprowadz się tylko nie do Europy bo tam tez drozyzna moze do Afryki no nie wiem sam zadecyduj.
Do moderacji
Odpowiedz
16
9
Moja pensja nie stoi w miejscu, "dodatek na święta", też był wyższy niż w roku 2020,jeśli pracuje się u Leszka Biznesu który, zarabia miliony, a ludziom ucina "kasę"bo kryzys - a ludzie się na to godzą i go dorabiają to ich prywatna sprawa.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
odpowiedź = KRÓTKO.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0