UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moja pensja nie stoi w miejscu, "dodatek na święta", też był wyższy niż w roku 2020,jeśli pracuje się u Leszka Biznesu który, zarabia miliony, a ludziom ucina "kasę"bo kryzys - a ludzie się na to godzą i go dorabiają to ich prywatna sprawa.


Anuluj