UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Tak było . Pamietam - No to dla czego Ci sami ludzie nadal pracują za niższe pensje?? Mimo, że właściciele Kris Mar i Wójcik Meble się bogacą - drogie auta, drogie inwestycje w inne branże np. hotele, resteuracje, bardzo duże zwroty podatku ze specjalnej strefy ekonomicznej, duże wydatki na marketing, bardzo duże wydatki na zabawy w sporcie motorowym - motocyklowe wyścigi, tor renault w niemczech - a pracownikom którzy za życia Pani Wójcik mieli dość dobre płace na rynku lokalnym, teraz zabiera się każdą złotówkę z premii, wynagrodzenie osculuje w okolicach najniższej - są pojedyńcze wyjątki na pokaz i po znajomości np. nie jaki Pan Dawid M. Dla czego pracownicy (jako społeczność)się na to godzą?? Skoro się na to godzą to im to odpowiada, mi nie odpowiadało i już tam nie pracuję i nie narzekam na pracę i pensję.