68
01.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Yhjnn - Zwracam uwagę niedoinformowanym, że rozdawnictwo kasy w Polsce ma miejsce w kierunku bynajmniej nie biednych i wsparcia takiego potrzebujących, ale głównie do kiermany pazernych burżujów i chytrych bab z Radomia na samozatrudnieniu, którzy takiego wsparcia zupełnie nie potrzebowali, czego najlepszym dowodem jest przeżarcie przez tę klasę uprzywilejowanych burzujów i POsiadaczy ponad 212 mld złotych z Tarczy Antykryzysowej i dalsze, aktualne pasożytowanie na publicznym groszu. Pasożytowanie, które dziś kończy się kolosalnymi sumami wydawanymi przez burżuazję na inwestycje w nieruchomości i luksusowe auta, co zresztą powoduje np. kolejny wzrost cen i pompowanie banieczki na rynku nieruchomości:)I ci ludzi śmią w dodatku pluć jeszcze publicznie na socjalizm - wstydu trzeba nie mieć i nijakiej ambicji!:)#SocRev, #TaxTheRich 🚩
RobertKoliński (2022.01.01)
inflacja to rachunek za nieograniczony dodruk pustego pieniądza (via PFR itp)by sfinansować histerię covidową, niezasadne lockdowny, zakup i promocje 24 na dobe szczypawek, angaże Hrbbanów, Gutów, Simownów, Jand, Pazur, billboardy, loterie, telemarketerzy, spoty TV, itp itd Chcieliscie tego wszystkieto teraz nie biadolić że chlebek drogi
(2022.01.01)

info

11  
  3
A todopiero kryzysu finansowego. "Nie bedziesz nic miał na wlasnosc i bedziesz szczesliwy a wszystko co potrzebujesz wynajmiesz"tak brzmi haslo słynnego Klausa Schwaba (kto nie slyszal o nim ten powinien wrócic do podstawówki). Ten sam facet na kilka lat przed premierą pandemii na wizji przed kamerami zapowiedział plan wszczepiania certyfikatów zdrowia w formie czipów - proszę tu te nagranie z 2016r (należy skasować spację w adresie): wolnemedia. net/schwab-chce-zaczipowac-ludzkosc-przepustkami-zdrowia/ Dacie wiarę? Człowiek przed którym w Davos klęka Merkel i wszyscy liderzy światowi bredzi o czipowaniu ludzi. .. Może wypadałoby na kóryms ze zlotów w Davos powyzywać go że jest "arcyfoliarzem"hę?
(2022.01.01)
Pod przykrywką covida chcą celowo doprowadzić do bezrobocia, hiperinflacji, przerwanych łańcuchów dostaw i krachu. Polecam zobaczyc na YT: "RE:SET 3 BaldTV"albo inne odcinki na kanale BaldTV np. o likwidacji gotówki na rzecz cyfrowego CBDC albo o celowym ograniczaniu produkcji żywności. Pięknie pokazany również kontekst obecnej pandemii: youtube com/watch?v=RNi0DHqNPJc
Bald (2022.01.01)

info

7  
  5
masz bardzo zle wiadomości juz w paźfzierniku kraj ten osoagnal 6.8% inflacjii ile w grudniu dopiero statystyki wylicza a Ty juz wiesz i piszesz
(2022.01.01)
Po kilku latach w UK wróciłem do kraju. Na ulicach ludzie nie mają twarzy tylko zasępione mordy(to nie obraza tylko stwierdzenie faktu). Jak dowiedziałem się że łudzie pracują miesiąc za 2100 to zrozumiałem dlaczego. Dlatego w tym mieście po 20 tylko policja i taksówki jeżdżą i nawet na starówce pustki. Bieda i marazm. Tragicznie to miasto wygląda z dystansu. I pomyśleć że w latach 90tych w Elblągu było najwięcej
Smutny obraz miasta (2022.01.01)
I pomyśleć że w Elblągu jeszcze w latach 90tych było najwiecej domów uciech w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Co poszło nie tak ?
Smutny obraz miasta (2022.01.01)
Inflacja jest wszędzie tam gdzie drukowali setki miliardów na lockdowny które miały na celu nadać rangę tematowi covida i wypromować kwartalne wyszczepianie stada. Czyli mowa o USA, UE i oczywiscie również Polska. Nie byłoby to wszystko możliwie gdyby nie ogromna koncentracja mediów i światowego kapitału i zasobów w rękach funduszu BlackRoch i Vanguard. Polecam dokument: "Monopoly - follow the money"- youtube com/watch?v=D2t4u_tEefM
Wik_ary (2022.01.01)
Dla tych co szukają oszczędności
Foto (2022.01.01)

info

6  
  0
Zdrowia i radości
Foto (2022.01.01)

info

7  
  0