A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
inflacja to rachunek za nieograniczony dodruk pustego pieniądza (via PFR itp)by sfinansować histerię covidową, niezasadne lockdowny, zakup i promocje 24 na dobe szczypawek, angaże Hrbbanów, Gutów, Simownów, Jand, Pazur, billboardy, loterie, telemarketerzy, spoty TV, itp itd Chcieliscie tego wszystkieto teraz nie biadolić że chlebek drogi
A todopiero kryzysu finansowego. "Nie bedziesz nic miał na wlasnosc i bedziesz szczesliwy a wszystko co potrzebujesz wynajmiesz"tak brzmi haslo słynnego Klausa Schwaba (kto nie slyszal o nim ten powinien wrócic do podstawówki). Ten sam facet na kilka lat przed premierą pandemii na wizji przed kamerami zapowiedział plan wszczepiania certyfikatów zdrowia w formie czipów - proszę tu te nagranie z 2016r (należy skasować spację w adresie): wolnemedia. net/schwab-chce-zaczipowac-ludzkosc-przepustkami-zdrowia/ Dacie wiarę? Człowiek przed którym w Davos klęka Merkel i wszyscy liderzy światowi bredzi o czipowaniu ludzi. .. Może wypadałoby na kóryms ze zlotów w Davos powyzywać go że jest "arcyfoliarzem"hę?
Pod przykrywką covida chcą celowo doprowadzić do bezrobocia, hiperinflacji, przerwanych łańcuchów dostaw i krachu. Polecam zobaczyc na YT: "RE:SET 3 BaldTV"albo inne odcinki na kanale BaldTV np. o likwidacji gotówki na rzecz cyfrowego CBDC albo o celowym ograniczaniu produkcji żywności. Pięknie pokazany również kontekst obecnej pandemii: youtube com/watch?v=RNi0DHqNPJc
masz bardzo zle wiadomości juz w paźfzierniku kraj ten osoagnal 6.8% inflacjii ile w grudniu dopiero statystyki wylicza a Ty juz wiesz i piszesz
Po kilku latach w UK wróciłem do kraju. Na ulicach ludzie nie mają twarzy tylko zasępione mordy(to nie obraza tylko stwierdzenie faktu). Jak dowiedziałem się że łudzie pracują miesiąc za 2100 to zrozumiałem dlaczego. Dlatego w tym mieście po 20 tylko policja i taksówki jeżdżą i nawet na starówce pustki. Bieda i marazm. Tragicznie to miasto wygląda z dystansu. I pomyśleć że w latach 90tych w Elblągu było najwięcej
I pomyśleć że w Elblągu jeszcze w latach 90tych było najwiecej domów uciech w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Co poszło nie tak ?
Inflacja jest wszędzie tam gdzie drukowali setki miliardów na lockdowny które miały na celu nadać rangę tematowi covida i wypromować kwartalne wyszczepianie stada. Czyli mowa o USA, UE i oczywiscie również Polska. Nie byłoby to wszystko możliwie gdyby nie ogromna koncentracja mediów i światowego kapitału i zasobów w rękach funduszu BlackRoch i Vanguard.
Polecam dokument: "Monopoly - follow the money"- youtube com/watch?v=D2t4u_tEefM