UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Smutny obraz miasta - A przed tym Twoim pobytem w UK to jak tu było ? Lepiej ? Ja, nie sądzę. A po zawartości wózków w dyskontach to myślę, że teraz jest znacznie lepiej. Owszem, czekaja nas duże podwyżki, trąbi się o tym i nakręca atmosfere od miesięcy, ale na razie nie jest jeszcze tak żle. Ludzie są przybici, ale głównie tym co ma związek z pandemią. Wielu już pożegnało bliskich, inni chorowali lub chorują, jest w ludziach strach, który potęgują media. Jest zła sytuacja międzynarodowa, mówi się o tym w kółko. I co dalej jesteś zdziwiony ? Stare Miasto zawsze swieciło pustkami, skoro jesteś z Elblaga powinieneś to kumać i wiedzieć też dlaczego.