68
01.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie ma to jak praca za czasów PO stawka 4zł/h kiedy 90 % pensji szło na sam czynsz za mieszkanie ! Ale Порт Эль wtedy spijał z dzióbków działaczy PO
(2022.01.01)

info

7  
  16
wincyj sprzedajcie terenuf stont som pinionżki, zanizajcie ludziom pensje zeby wincyj ukraincuf sprowadzic na miejsce emigrantuf, nie rozliczajcie odpowiedzialnych niech bendzie gorzej
(2022.01.01)

info

3  
  2
@Tomasz85 - Dokładnie biorą cytaty ekonomistów z wiadome stacji i myślą że oni wiedzą najwięcej. Potem zmieniasz kanał i kolejny ekonomista pod retorykę danej stacji. Podwyżki były, sa i będą. Na całym świecie panują wysoka inflacja i żeby spiąć budżet niestety dotyka to nas. I to też od nas zależy. Krzyczycie o podwyzkach i inflacji a kupujecie jeszcze więcej niż przed pandemia. Po dwóch latach wracam do Elbląga odwiedzić rodzinę, odwiedzam CH ogrody godz 11 środek tygodnia a tu. .. .Ludzi tłumy, zakupy pełną parą, świat, wózki napchane. Zacznijcie od siebie maruderzy, ograniczając własną konsumpcję, 10 para spodni czy trzeci ekspres naprawdę nie jest potrzebny.
(2022.01.01)
żeby zwalczyć biedę trzeba nadrukować hajsu ile się da rozdać ten hajs biednym tak, żeby każdy dostał 5 milionów i już będzie bogaty, nie rozumiem dlaczego rząd nie chce tego zrobić? potem tych milionerów należy nazwać cwaniakami i złodziejami i dowalić im podatek z 50 procent,
inflacjamyśli (2022.01.01)

info

7  
  3
@Renek - Te a to PiS winduje ceny czynszu czy twoja spółdzielnia? Dzisiejszy kac to tez wina PiSu pewnie.
Janusz Nosacz (2022.01.01)
@Bbb - Dlatego Szwajcaria od unii trzyma się z daleka
Janusz Nosacz (2022.01.01)
Najważniejsze, że będą podwyżki dla nauczycieli od września 38 %. Nie będą musieli stratować w wyborach samorządowych albo być w różnych radach nadzorczych.
Wiecznie mało . (2022.01.01)
Znowu TVN 24 szczuje i manipuluje. Mam nadzieję, że Prezydent Andrzej Duda zmieni zdanie. I uda się tą szczujnie zamknąć
(2022.01.01)

info

7  
  9
Będzie się działo. Zachciało się unijnego Zielonego Ładu, wchodzenia w pandemiczny obłęd drogą Niemiec nie Szwecji, zasypywania lockdownów tarczami rzucanymi na oślep w bardzo wielu przypadkach, obłędnej etatystycznej polityki gospodarczej PIS i równie durnych pomysłów lewicowej opozycji, to bardzo proszę. Zbierajcie chrust. Chodzą słuchy, że PIS hurtowo wykupuje bilboardy na maj, taka ciekawostka :)
hd (2022.01.01)

info

1  
  1
Toć cała Europa walczy z inflacją, a opozycja to nawet w święta sobie nie mogła odpuścić.
(2022.01.01)

info

4  
  3