UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ niewiedzacy gdzie podpisać. Ok 96 roku (dopóki ruskie brali na potęgę )w kris-Mar zarabiano 6-8 minimalnych wynagrodzeń. W 2004 i Wójcika 4-5 x min. Było dużo łatwiej żyć. "Stolarz"nie martwił się o pieniądze. A teraz chłopaki dostają 3tyś 10go, zrobią opłaty i 12 znowu na debecie. Co to za życie ? Gdzie wakacje ?
Tak było . Pamietam