Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
22
42
@RobertKoliński - Od czerwca taryfa za gaz używany przeze mnie w firmie do ogrzewania wzrosła z 0,14 zł do 0,80 zł. (to nie błąd, cena wzrosła 6 krotnie!). Prąd urósł kilkadziesiąt procent. A od stycznia wchodzi nowy wał z dodatkowymi kosztami - chociażby zatrudnienia. Panie Koliński - proponuję zacząć jakąkolwiek DG a potem wypisywać bzdury o chciwych prywaciarzach.
Do moderacji
Odpowiedz
33
9
@RobertKoliński - Rząd podwyższa stopy procentowe, a ty weź się do pracy, bo na trawę ci nie starczy, hehe.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@RobertKoliński - Warto by było gdyby redakcja przestała publikować twoje lewackie wypociny redakcjo proszę słuchajcie głosu LUDU
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@RobertKoliński - To weź się do roboty i przestań jęczeć. Ale jak jest się idiotą bez żadnej wiedzy i pomysłów to się tylko narzeka i wyciąga łapy po socjal na który płacą ci kapitaliści
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@RobertKoliński - Pamiętam jak za komuny mięsko podrożało 70% tak za komuny towarzyszu
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Niszczlewactwo - Duże bezrobocie, kupowanie chleba na zeszyt, 5 złotych za godzinę pracy, czy wspieranie obcego kapitału
Do moderacji
Odpowiedz
1
1