Wybrany wątek opinii

Warto może, aby Redakcja zamiast tylko utyskiwać na drożyznę zaczęła również piętnować za nią odpowiedzialnych - a mianowicie kapitalistycznych krwiopijców, burżuazyjnych paskarzy i prywaciarskich spekulantów, którzy w typowy dla siebie, pazerny a egoistyczny sposób POdnoszą bez umiaru ceny towarów i usług, powodując tym swoim aspołecznym działaniem niekontrolowany wzrost cen i rosnącą inflację. Chleb jak chleb, zobaczycie jak jutro usługi pójdą w górę, bo się chytre januszo-burżuje i jeszcze chytrzejsze grażyno-paskarki będą chcieli na konsumentach spekulancko dorabiać, a kłamliwie stratami z okresu covida swoją pazerność tłumaczyć:)#SocRev, #TaxTheRich 🚩
RobertKoliński (2022.01.01)
@RobertKoliński - Od czerwca taryfa za gaz używany przeze mnie w firmie do ogrzewania wzrosła z 0,14 zł do 0,80 zł. (to nie błąd, cena wzrosła 6 krotnie!). Prąd urósł kilkadziesiąt procent. A od stycznia wchodzi nowy wał z dodatkowymi kosztami - chociażby zatrudnienia. Panie Koliński - proponuję zacząć jakąkolwiek DG a potem wypisywać bzdury o chciwych prywaciarzach.
Marcepanik (2022.01.01)
@RobertKoliński - Rząd podwyższa stopy procentowe, a ty weź się do pracy, bo na trawę ci nie starczy, hehe.
(2022.01.01)
@RobertKoliński - Warto by było gdyby redakcja przestała publikować twoje lewackie wypociny redakcjo proszę słuchajcie głosu LUDU
Niszczlewactwo (2022.01.01)
@RobertKoliński - To weź się do roboty i przestań jęczeć. Ale jak jest się idiotą bez żadnej wiedzy i pomysłów to się tylko narzeka i wyciąga łapy po socjal na który płacą ci kapitaliści
J....Pis (2022.01.01)
@RobertKoliński - Pamiętam jak za komuny mięsko podrożało 70% tak za komuny towarzyszu
Niszczlewactwo (2022.01.01)
@Niszczlewactwo - Duże bezrobocie, kupowanie chleba na zeszyt, 5 złotych za godzinę pracy, czy wspieranie obcego kapitału
ff (2022.01.02)
Powrót do komentarzy