UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bobi - I tak jak ktoś napisał wyżej - udostepnić Wysoki i Niski most dla aut osobowych - np Wysoki dla ruchu aut wyjeżdzających ze starego miasta a Niski dla aut wjeżdzających na starówkę.

Bobi

Anuluj