UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg leży na bagnie, grzyby i różnorakie pleśnie w oczywisty sposób rozmnażają się w tym mieście, to wszystko fruwa w powietrzu, ludzie to wdychają i w ten sposób atakowane są ich mózgi, dochodzi do znacznego spadku potencjału umyslowego, miasto jest jakie jest i inne nie będzie

foliarz grzybiarz

Anuluj