UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale po co nowy most? przecież jego tez trzeba będzie odśnieżać. Przejechałem przez święta około 1000km i Elbląg to najsłabiej odśnieżone miasto w Polsce. Na głównych/przeleotowych ulicach miasta zalega zmarzlina błota pośniegowego. Brak piaskarko-solarek w mieście też jest mocno widoczny. To jest kpina z mieszkańców.