Wybrany wątek opinii
Róbcie pierwszy wariant czyli w ciągu ul. Dojazdowej z wylotem przy nowym rondzie Leer (koło Castoramy).
Do moderacji
Odpowiedz
5
8
@Bobi - I tak jak ktoś napisał wyżej - udostepnić Wysoki i Niski most dla aut osobowych - np Wysoki dla ruchu aut wyjeżdzających ze starego miasta a Niski dla aut wjeżdzających na starówkę.
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
@Bobi - dobrze tak zrobimy😆
Do moderacji
Odpowiedz
0
1