Wybrany wątek opinii

Róbcie pierwszy wariant czyli w ciągu ul. Dojazdowej z wylotem przy nowym rondzie Leer (koło Castoramy).
Bobi (2021.12.27)
@Bobi - I tak jak ktoś napisał wyżej - udostepnić Wysoki i Niski most dla aut osobowych - np Wysoki dla ruchu aut wyjeżdzających ze starego miasta a Niski dla aut wjeżdzających na starówkę.
Bobi (2021.12.27)
@Bobi - dobrze tak zrobimy😆
(2021.12.29)
Powrót do komentarzy