UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miasto się wyludnia to na co nowy most ten wystarczy za kilka lat ilość pojazdów zmniejszy się 2,3 krotnie (młodzi wyjeżdżają, a starsi wymierają, populacja Elbląga zmniejsza się systematycznie). ZDECYDOWANE NIE dla nowego mostu- strata pieniędzy!