Wybrany wątek opinii
Elbląg leży na bagnie, grzyby i różnorakie pleśnie w oczywisty sposób rozmnażają się w tym mieście, to wszystko fruwa w powietrzu, ludzie to wdychają i w ten sposób atakowane są ich mózgi, dochodzi do znacznego spadku potencjału umyslowego, miasto jest jakie jest i inne nie będzie
Do moderacji
Odpowiedz
8
12
@foliarz grzybiarz - Chyba tobie grzyby zaatakowały mózgoczaszkę.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
o tu jest przykład otępienia popleśniowego, człowiek mózgu od mózgoczaszki nie odróżnia, jest pewnikiem, że grzyb zdemolował mu mózg
Do moderacji
Odpowiedz
1
1