Wybrany wątek opinii

Elbląg leży na bagnie, grzyby i różnorakie pleśnie w oczywisty sposób rozmnażają się w tym mieście, to wszystko fruwa w powietrzu, ludzie to wdychają i w ten sposób atakowane są ich mózgi, dochodzi do znacznego spadku potencjału umyslowego, miasto jest jakie jest i inne nie będzie
foliarz grzybiarz (2021.12.27)
@foliarz grzybiarz - Chyba tobie grzyby zaatakowały mózgoczaszkę.
(2021.12.27)
o tu jest przykład otępienia popleśniowego, człowiek mózgu od mózgoczaszki nie odróżnia, jest pewnikiem, że grzyb zdemolował mu mózg
foliarz grzybiarz (2021.12.27)
Powrót do komentarzy