Wybrany wątek opinii
Nim zbudujecie ten most, APELUJEMY UPRZEJMIE żeby udostepnic dla aut osobowych ten most na starówce (Most wysoki). .. chociaz w jedną strone jak to na poczatku bylo! Chociaz osobówki do 1,5 tony dopuście. W koncu po to wydano miliony na jego remont by cos moglo sie po nim poruszac. .. .a tymczasem mamy az 2 mosty tylko dla pieszych gdziie akurat ruch pieszy z kazdym rokiem zamiera
Do moderacji
Odpowiedz
78
12
@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - Obydwa te mosty powinny być drożne dla ruchu osobowego 3,5t. jeden był prawidłowo jednokierunkowo otwarty to kostka się poddała na gwarancji i po gwarancji. .. .estetyka mozaiki a la drewienko ponad funkcjonalność i wartość użytkową mostów.
Do moderacji
Odpowiedz
11
7
@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - Ty się lepiej zastanów, czy ten nowy most po kilku latach też kładką (ale szeroką)dla pieszych nie będzie.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - Jestem zdecydowanie za
A może spróbujmy z petycja, zbierać głosy, bo sam komentarz pod artykułem nie wystarczy.
Wyłączenie tego mostu bardzo utrudnił życie ale niestety to powód wykonawstwa mostu- Konsekwencje położenia bezmyślnej klepki, niedostosowanej do niczego, nawet nie dla pieszych
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
Nie dla tranzytu przez Stare Miasto. Mosty dla pieszych i rowerzystów, only!!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - To idiotyczna propozycja. Ruch na Starym Mieście należy maksymalnie ograniczać, a nie rozszerzać. Podobne propozycje są krótkowzroczne i prowadzą do obniżania szeroko rozumianej jakosci życia w mieście, a co za tym idzie szkodzą rozwojowi Elbląga i grożą jego dalszą marginalizacją.
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
Nalezy ograniczyc ruch na Starym Mieście? XD
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@Filozofia xd - Ograniczmy ruch w mieście, nie tylko na starym mieście gdzie ów wystawca komentarza mieszka. Mostów tez nie budujmy tylko rowery i furmanki.
To właśnie świadczy ze to miasto nigdy się nie rozwinie S będzie zdychali bo taki jeden z drugim ms wystarczajaco na życie i jemu więcej nie trzeba. A inni??? Kto to jest inni wystarczy ja, ja ….
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
A gdzie ty masz Stare miasto w Elblągu
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
Prezydent powien posłuchać mieszkańców i wyremontować most wysoki zlikwidować kostkę i normalnie zrobić drogę asfaltową po co ta kostka tam potrzebna i będzie się zapadać należy go odpowiednio wzmocnić i puścić tam samochody tyle pieniędzy poszło na te mosty a my mieszkańcy nie mają z tego mostu żadnego pożytku bo nie ma przejazdu dziadostwo
Do moderacji
Odpowiedz
2
1