Wybrany wątek opinii

Nim zbudujecie ten most, APELUJEMY UPRZEJMIE żeby udostepnic dla aut osobowych ten most na starówce (Most wysoki). .. chociaz w jedną strone jak to na poczatku bylo! Chociaz osobówki do 1,5 tony dopuście. W koncu po to wydano miliony na jego remont by cos moglo sie po nim poruszac. .. .a tymczasem mamy az 2 mosty tylko dla pieszych gdziie akurat ruch pieszy z kazdym rokiem zamiera
MOST WYSOKI DLA AUT !!! (2021.12.27)
@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - Obydwa te mosty powinny być drożne dla ruchu osobowego 3,5t. jeden był prawidłowo jednokierunkowo otwarty to kostka się poddała na gwarancji i po gwarancji. .. .estetyka mozaiki a la drewienko ponad funkcjonalność i wartość użytkową mostów.
(2021.12.27)
@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - Ty się lepiej zastanów, czy ten nowy most po kilku latach też kładką (ale szeroką)dla pieszych nie będzie.
(2021.12.27)
@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - Jestem zdecydowanie za A może spróbujmy z petycja, zbierać głosy, bo sam komentarz pod artykułem nie wystarczy. Wyłączenie tego mostu bardzo utrudnił życie ale niestety to powód wykonawstwa mostu- Konsekwencje położenia bezmyślnej klepki, niedostosowanej do niczego, nawet nie dla pieszych
(2021.12.27)
Nie dla tranzytu przez Stare Miasto. Mosty dla pieszych i rowerzystów, only!!!
(2021.12.27)
@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - To idiotyczna propozycja. Ruch na Starym Mieście należy maksymalnie ograniczać, a nie rozszerzać. Podobne propozycje są krótkowzroczne i prowadzą do obniżania szeroko rozumianej jakosci życia w mieście, a co za tym idzie szkodzą rozwojowi Elbląga i grożą jego dalszą marginalizacją.
(2021.12.27)
Nalezy ograniczyc ruch na Starym Mieście? XD
Filozofia xd (2021.12.27)
@Filozofia xd - Ograniczmy ruch w mieście, nie tylko na starym mieście gdzie ów wystawca komentarza mieszka. Mostów tez nie budujmy tylko rowery i furmanki. To właśnie świadczy ze to miasto nigdy się nie rozwinie S będzie zdychali bo taki jeden z drugim ms wystarczajaco na życie i jemu więcej nie trzeba. A inni??? Kto to jest inni wystarczy ja, ja ….
(2021.12.28)
A gdzie ty masz Stare miasto w Elblągu
jakóp (2021.12.28)
Prezydent powien posłuchać mieszkańców i wyremontować most wysoki zlikwidować kostkę i normalnie zrobić drogę asfaltową po co ta kostka tam potrzebna i będzie się zapadać należy go odpowiednio wzmocnić i puścić tam samochody tyle pieniędzy poszło na te mosty a my mieszkańcy nie mają z tego mostu żadnego pożytku bo nie ma przejazdu dziadostwo
(2021.12.28)
Powrót do komentarzy